RESTAURANT


Ресторан культурно-розважального комплексу Rio Club – це місце у центрі міста Дніпро, де можна відпочити та смачно поїсти.
Ресторан бізнес-класу – це серце нашого комплексу Rio Club. Затишний дизайн в стилі кают-компанії круїзного лайнера, теплі тони декору та меблів, м’яке світло, що ллється, і приємна фонова музика “lounge” зачарують кожного нашого клієнта. Гарний краєвид на розливи річки через широкі панорамні вікна ресторану нікого не залишить байдужим.
Завітати до нашого ресторану ви можете щодня з 11:00 години ранку. До ваших послуг комфортне приміщення місткістю 40 осіб зі столиками та зручними кріслами, які огороджують простір зали, створюючи справжні острівці затишку. У ресторані є окремі місця для спокійного спілкування під час обіду або вечері.
Ресторан Rio Club – це місце, де можна відпочити з друзями, провести романтичне побачення, дружню вечерю та смачно поїсти з келихом вина або склянкою віскі. З літньої тераси ресторану відкривається чудовий краєвид на протори річки Дніпро. Тут із комфортом може розташуватися 45 осіб.

МЕНЮ

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ