RIO COFFEE AREA


Легка та начебто повітряна кав’ярня культурно-розважального комплексу Rio Club чекає на вас щодня з 10 години ранку і до пізнього вечора 23 години. Тут затишно, всьго 25 місць всередині, для бажаючих – є терраса.

Ми запрошуємо вас на ранкову каву в нашій кав’ярні, легкий обід та вечерю. Наша кав’ярня є найкращим місцем у м. Дніпро, де можна відпочити з друзями, посидіти у приємній невимушеній обстановці та випити коктейль чи каву. Кав’ярня увібрала в себе найкращі традиції паризьких вуличних кафе та домашнього затишку. Тепла атмосфера, витончений дизайн та відмінна кухня порадують поціновувачів витонченої кулінарії та справжньої кави елітних сортів.

Меню

Зарезервувати


У зеленому глянці натяжних стель відбивається стильний інтер’єр кав’ярні із сучасною барною стійкою у класичних чорно-білих тонах. Широкі панорамні вікна відкривають чудовий краєвид на річку Дніпро та набережну вулицю.
У кав’ярні є велика чайна та кавова карта, кондитерський цех.

Асортимент ексклюзивних десертів – гордість нашої кав’ярні.
Елітні сорти кави, традиційний чорний і зелений запашний чай з повітряними тістечками, тортами і припадуть до смаку нашим гостям.
Кав’ярня Rio Club – справжній рай для ласунів. Кулінарна винахідливість кондитерів не має меж.