DANCE HALL


Ідеальне місце, де можна відпочити у Дніпрі ввечері — це DANCE HALL комплексу Rio Club, створений у найкращих традиціях клубних еталонів Європи

Продуманий дизайн стильного залу на 400 чоловік, дозволяє комфортно провести вільний час і добре відпочити.

Щоп’ятниці та суботи DANCE HALL чекає на любителів популярної музики, веселого відпочинку та запальних танців.

Витриманий стиль залу гармонує із повною функціональністю елементів дизайну. Легкі зручні стільці та невеликі столики розташовані на різно рівненій підлозі. Вишуканий інтер’єр, яскраві вогні підсвічування, зручний танцмайданчик і професійні dj перетворять будь-який вечір у нашому нічному клубі на шоу легкого хауса або диско, що запам’ятовується. Найсучасніше музичне обладнання та чудова акустика залу створюють справжнє звучання клубної музики. У різнобарв’я вогнів та мелодій органічно вплітається вишукане меню європейської кухні та легкі напої.

Комфортний сервіс, глянець столиків та розкішна яскрава оббивка меблів під розсипом вогнів створюють обстановку космічної невагомості та повного комфорту. Завітайте до нашого нічного клубу — елітного закладу, відкритого для всіх любителів активного нічного життя, вечірок за участю найкращих резидентів клубного життя міста!

Меню

Резервувати