RIO CAKE


Вже майже 10 років ми даруємо іменинникам, ювілярам та молодятам вишукані десерти найвищої якості. Замовлені торти з нашої кондитерської будуть солодкою окрасою Вашого свята!
Ми із задоволенням втілимо в життя Ваші найсміливіші ідеї.

Наші вироби виготовляються з натуральних компонентів без консервантів та штучних барвників.
Муси із заморожених ягід на основі вершків, натуральний шоколад та прикраси
зі свіжих ягід та фруктів роблять наші вироби низькокалорійними та багатими на вітаміни,
що вигідно відрізняє їхню відмінність від серійних тортів з урахуванням порошків.

Замовити


Торти на замовлення ми виготовляємо на різні урочисті заходи:
Весільні урочистості: замовлення тортів на банкет з нагоди одруження роблять, мабуть, найчастіше, тому процес створення налагоджений до досконалості! Наші кондитери запропонують широкий вибір смаків та оригінальні оформлення.
Дні народження та ювілеї: так приємно дотримуватися традицій, знайомих з дитинства і подавати як десерт оригінальний торт, прикрашений свічками тазагадувати бажання.
Дитячі свята: виготовлення тортів на дитяче свято – одне з тих занять, що приносить справжнє задоволення! Діти щиро радіють ласощам, оформленими зображеннями улюблених героїв із казок та мультфільмів.
Корпоративні заходи: у нас можна зробити замовлення тортів із корпоративною символікою та логотипом компанії.

Наша команда
Всі роботи з приготування та оформлення тортів виконуються професіоналами. Наші співробітники мають великий досвід роботи у провідних ресторанах міста Дніпро, а також пройшли навчання у відомого шеф-кондитера Анатолія Колесова. Вони регулярно підвищують свій рівень на різних майстер-класах у закордонних мастерів.

І насамкінець, проста, корисна і ненав’язлива порада – торт для урочистостей зазвичай планують із розрахунку 150-200 гр на одну персону.
Наші вироби низькокалорійні, тому на весіллях та ювілеях після такого десерту гості ще цілком здатні танцювати!